Jerozolimskie 466 to serwis samochodowy oferujący nie tylko ekspertyzę w dziedzinie aut luksusowych i amerykańskich, ale i pełen zakres usług blacharsko-lakierniczych.

U nas pasja do motoryzacji przeplata się z dbałością o każdy detal – zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Ich zaufanie i zadowolenie sprawiło, że właśnie otworzyliśmy drugą markę w naszym portfolio.

Jesteśmy serwisem kilku marek samochodowych – Cadillac, Chevrolet oraz GMC. Możemy poszczycić się też długim doświadczeniem, gdyż z powodzeniem działamy na rynku od wielu lat przy Puławskiej 516. Teraz przyszedł czas na nowy punkt i otwarcie nowej marki – Jerozolimskie 466.

Jerozolimskie 466 to autoryzowany serwis:

  • Cadillac Warszawa Jerozolimskie,
  • GMC Warszawa Jerozolimskie,
  • Chevrolet Warszawa Jerozolimskie,

Fachowe wsparcie i świetne położenie J466

Doświadczenie zdobywane przez dekady jest fundamentem działalności Jerozolimskie 466, a połączenie tradycyjnych metod pracy z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi stanowi o sile obu naszych serwisów.

Znajdujemy się w strategicznym punkcie miasta i zapewniamy profesjonalny serwis pojazdów marek Cadillac, Chevrolet, GMC a także specjalizujemy się w innych markach z USA jak Dodge i RAM. Zdobyte doświadczenie i autoryzacja od wiodących producentów samochodowych zapewniają najwyższą jakość usług, od rutynowych przeglądów po zaawansowane naprawy techniczne.

Zespół wykwalifikowanych mechaników i blacharzy-lakierników, korzystających z najnowszych technologii diagnostycznych i naprawczych, gwarantuje, że każde auto zostanie przywrócone do bezawaryjnego stanu technicznego.

Na czas serwisu oferujemy auta zastępcze, tak abyś nie tracił mobilności i Twoje plany pozostały niezmienione. Posiadamy bogaty asortyment oryginalnych części i akcesoriów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników czterech kółek.

Dlaczego Jerozolimskie 466?

Serwis Jerozolimskie 466 ma solidne podstawy w wieloletniej tradycji – jest kontynuacją naszego renomowanego serwisu przy Puławskiej 516. Przez lata firma skupiała się na doskonaleniu umiejętności oraz poszerzaniu oferty, aby spełniać rosnące oczekiwania Klientów.

Dzięki skupieniu na ciągłym rozwoju, serwis stał się liderem w branży, wyróżniając się niezawodnością, precyzyjnym wykonaniem usług oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Autoryzacja od prestiżowych marek amerykańskich i europejskich jest potwierdzeniem zaufania, jakim serwis obdarzają producenci aut, a klientom daje gwarancję, że ich pojazdy są w najlepszych rękach.

Jerozolimskie 466

– technologia spotyka się z mistrzowskim rzemiosłem

 

Oferujemy szeroki zakres usług mechanicznych i blacharsko-lakierniczych.
Znajdujemy się przy Alejach Jerozolimskich 466 – na granicy Warszawy i Pruszkowa.

Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zapleczy technicznych.
Gwarantujemy kompleksową opiekę serwisową z użyciem oryginalnych części, doradztwo i konsultacje, a także na życzenie tuning.