Ubezpiecz z nami swój samochód

abyś mógł spać spokojnie

Polisa ubezpieczeniowa to nieodzowny element posiadania samochodu.

Jeśli tylko potrzebujesz nowej polisy OC, AC lub NNW, zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas a nasz Doradca przygotuje dla Ciebie odpowiednią ofertę. Warto pamiętać, aby sprawdzić dokładnie zakres świadczeń zawartych w polisie – nie skupiaj się jedynie na cenie polisy. Zwróć uwagę na fakt, czy Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma ugruntowaną pozycję na rynku, przed jakimi dokładnie nieprzyjemnymi zdarzeniami chroni, jakie czynniki ryzyka bierze pod uwagę w ocenie Twojej sytuacji, jaka jest wartość odszkodowania.
Pożar, zalanie, dewastacja, a kradzież z monitorowanego parkingu centrum handlowego? Nie wiesz..? My za to wiemy!

Wiele Towarzystw prześciga się obecnie w oferowaniu różnych dodatkowych opcji, jak np. “assistance”. Tu też sprawdź jaki obszar obejmuje pomoc assistance – czy tylko Twoje województwo, cały kraj, a może państwa należące do Unii Europejskiej?
Poziom oferowanych usług tak bardzo się podnosi, że możesz spotkać się z wariantem oferującym pomoc zawodowych prawników w razie konfliktu sądowego wynikającego z kolizji o niejasnym rozwiązaniu po czyjej stronie leży wina za wypadek.

Ubezpieczenie typu GAP – najnowsza forma ubezpieczenia
Ubezpieczenie typu GAP (Guaranteed Asset Protection) jest dodatkowym ubezpieczeniem oferowanym głównie w przypadku leasingu lub finansowania zakupu samochodu. GAP ma na celu ochronę w sytuacji, gdy wartość rynkowa pojazdu jest niższa od kwoty, którą pozostajesz winny z tytułu umowy leasingu lub kredytu. W przypadku kradzieży lub całkowitej szkody, standardowe ubezpieczenie samochodu może wypłacić jedynie wartość rynkową pojazdu, co może nie wystarczyć do uregulowania zobowiązań finansowych. Ubezpieczenie typu GAP wyrównuje tę różnicę, zapewniając Twój spokój i dbając o Twój portfel, w przypadku takich sytuacji.

Ważne jest porównanie różnych ofert, aby znaleźć polisę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi – tu właśnie pojawiamy się ze wsparciem! Zaproponujemy, porównamy i doradzimy Ci, którą polisę wybrać.